Başlıca Hizmetlerimiz

  • etiler hurda Tabela sökme
  • etiler hurda Bina dış cephe sökme
  • etiler hurda makina sökme
  • etiler hurda  sökme
  • etiler hurda eski hurdaları sökme
  • etiler hurda alüminyum dış cephe sökümü

etiler ve çevre mahallerinde  bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

etiler hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

etiler hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

etiler HURDACI BAKIR ALIMI VE SATIMI

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

etiler HURDACI SARI ALIMI 

etiler hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

etiler Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

etiler istambulun yükselen en gözde ismi olmakla kalmadı degerine deger katmaya devam ediyor.inşaat sektörü oldukca hizlı devam ederken  hurda alım işlerde hızlaniyor.

etiler Hurda etiler hurdacı olarak atasehir ve bütün  mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,atasehir hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

HİZMETLERİMİZ

etiler  Hurda Alım Satım

etiler  Hurda Demir

etiler  Hurda Alimunyum

etiler Hurda Bakır

etiler Hurdacı

etiler  Hurda Çelik

etiler  Hurda Çinko

etiler  Hurda Krom

etiler  Hurda Kablo

etiler  Hurda Demir

etiler  Hurda Bakır

etiler  Hurda Paslanmaz

etiler  Hurda Alüminyum

etiler  Hurda Kağıt

etiler  Hurda Plastik

etiler  Makina Hurdaları

etiler  Hurda Çinko

etiler  Sarı Hurda

etiler  Hurda Pet

etiler  Hurda Naylon

etiler  Hurda Krom

etiler  Hurda Kurşun

etiler  Hurda Karton

etiler  hurda

etiler hurdacılar

etiler hurda

etiler Bölgesi semt olarak yeni kurulmuştur. Eskiden Kadıköy ve Ümraniye arasında kalan bölüm nüfus çoğunluğu ve diğer belediyelerin yetişememesi gibi sebeplerden ötürü tek başına bir belediye yapılmıştır.etiler hurdacısı olarak hurdalarınızı bizimle degerlendırin biz her zaman burdayız hurda hakında bilgi alşmak yada fiyat almak için aramazız yeterlidir.etiler bölgesinden hertürlü hurda demir ahşap hurdası almaktayım.

Yeni kurulmasına rağmen hızlıca büyümektedir. etiler bölgesinde hurda alım satım işleri yapmakta semtin hızla gelişmesinden ötürü daha da verimli hale gelmiştir.Atasehir hurdacı olarak, atasehir ve butun mahallelerinde is yapmaktayız,bize ulasamak için google atama motorundan, atasehir hurdacı,atasehir hurda,atasehir hurdacılar yazarak bize ulasabilirsiniz.etiler hurda yetkilisi şahin özerdir.Fiyat sormak, yada bir sey danışmak için arayabilirsiniz.etiler hurdacı olarak hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız,etiler hurdacı olarak hurdacı denilince akla ne gelir , eskimiş eşya ,mazeme,yada işe yarmayan artık  hurda dönmüş mazelere hurda denir.etiler hurdacı olarak engüncel fiyaylar en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız,taşehir hurdacı olarak hizmette sınır tanımıyoruz,kesim ,söküm, temizlik ,işleri de yapmaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

etiler hurdacı olaraktaşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. etiler hurdacı olara etiler ve cevrwe ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.etiler hurdacı olarak etilerde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, etiler hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin etiler hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz 0532 448 37 26-05362456109.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

etiler hurda sektöründe çok hızlı ilerlemektedir,buda etilerin degerine deger katdıgı anlaşılır.

etiler hurdacı olarak etiler ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. etiler hurdacı olara etiler ve cevre ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.etiler hurdacı ,etiler ,cevizli,kadıkoy ,göztepe,suadiye,kozyatağı erenköy gibi baka semtlerde hurda alım yapmaktayız,  etilerde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, etiler hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin etiler hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz-0536 2456109

etiler hurdacı olarak madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin madeni hurda çeşitleri aliminyum ,sarı, kablo ,bakır kurşun çinko ,nikel leyim ,kalay ,soyma bAkır,kırma bakır,gümüş ,gibidaha sayamadım birçok madeni hurda var,etiler hurdacı olarak  etiler ve cevre ilçelerde hurda alım yapmaktayız.

etiler hurdacı olarak etiler ve çevresinde hurda alım yapmaktayız,etiler hurda fiyatları için arayın gelip fiyat verelim ,fiyat için şahin bey görüşebilirsiniz ,05362456109 lirsiniz.Acil hurda servisimiz vardır, hurdalarınızı en hızlı şekilde gelip almaktayız.ACİL HURDACI-…Artık sokaklarda yada dışarıda hurdacı beklemenize gerek yok biz her zaman yanınızdayız,bir telefon etmeniz yeterlidir,hurdacı etiler hurdacı yazarak ta bizi googleden bulabilirsiniz.

etiler hurdacı olarak istambulun anadolu yakasında hurda alım yapmaktayım,etiler başta olarak dudullu,sarıgazi, sancaktepe,yenidogan,paşakoy,imes,des,çekmekoy,tepeustu,ümraniye,yenisahra,göztepe,kadıkoy ,acıbadem,hasanpaşa,erenkoy,kozyatağı,bostancı,küçükyalı,etiler,cevizli,kartal,pendik,ugurmumcu,gebze,tuzla,fikirtepe,üsküdar,harem,gibi anadolu yakasının her semtinde hurda alım yapmaktayım,hurdalarınız için itibata geçiniz.

çevresinde yapılmakta olan yeni inşaat projeleri bittikten sonra trafiğin daha da çekilmez hale geleceği yerdir. buna rağmen yine de şehirden izole edilmiş havasını korumaktadır henüz. sunduğu olanaklarla hemen her işinizi halledebilceğiniz bir yerdir. yeşil alanlarının bir çok yere göre daha geniş olması, düzenli yapısı rahatlatıcıdır. yönetiminin, belediyenin kaynaştırma çalışmalarına rağmen yaşayan insanların birbiri ile iletişimi son derece azdır. 2 yıl oturup ta kapı karşı komşunuzu tanımazsınız. sadece günaydın, iyi akşamlar la sürdürülen yapay bir kibarlık sergilenir. kedileri besilidir genellikle ve yangın merdivenlerinden en üst kata kadar çıkarlar. hemen her bloğun bir iki kedisi vardır. köpekler de kulakları damgalı, aşıları yapılmış sereserpe gezinirler ortalıkta. hayvansever çok olduğu için hoşgörülüdürler bu hayvanlara karşı. 
kısacası herşeye rağmen yaşanılacak yerdir yin de.

 

.etiler istambulun en gözde semttidir .ve de en zengin semt olarak da bilinir ,bu semtde hurda alım işleri hizlı ilerlemektedir,etiler ve cevre semtlerde hurda alım yapmak insana huzur verir.etiler hurda olarak hurda fiyatları hergün degişmektedir ,etiler hurdacı olarak hurda fiyatlarını gün günü tutmamaktadır güncel fiyatlar için bizi arayın biz her zaman güncel fiyatlarla en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız.etiler hurdacı olarak hurda fiyatları yükselmiştir , biz en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayım ,hurdalarınızı degerinde almaktayım.Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için etiler hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım

etiler kuruluş kanunu Tarih sayfalarında 

etiler  ilçesinin kuruluşundan, Kadıköy, A Ümraniye, Üsküdar’dan bazı mahalleleri de içine alarak sınırlarının çizilmesinden sonra, etiler Sosyal, Ekonomik Araştırmalar ve Eğitim Vakfı’nın, Tarih ve Kültür Konseyi, ilçenin tarihini ortaya çıkarmak için bir çalışma başlattı. Kaynak olarak başvurulan yerel yönetim kurum ve kuruluşlarında ve 17 mahallenin muhtarlıklarında tarihi geçmişi yansıtacak belge ve bilgi bulunamadı. Bu kurum ve kuruluş yetkililerinden de “Yeni kurulan bir ilçenin eski tarihi olur mu”yanıtı alındı. Bunun üzerine konsey çalışanları, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü, Osmanlı Arşivleri Daire Başkanlığı belgeleri üzerinde bir çalışma başlattı. Mahallelerin yaşlı sakinleri ve muhtarlıklardan toplanan kopuk bilgiler, arşiv kayıtları ile bütünleştirilip, doğrulandı. Bu çalışma sonunda, etiler’in hiçbir kurum ve kuruluşunda bulunamayan bir tarihçesi ortaya çıkarıldı. 

atasehir istambulun en yeni kurulan semtlerinden biri olan degerli ve yerlişimi en güzel olan semt atasehirdir.

etiler ekilerde gecekonu oldugunu bilirdik ,genellikle boş arazilerin oldugu bölgelerde şimdileri işe gökdelenler yükselmiş bir semt.

etiler hurdacı olarak biz hurdalarınızı almaktayız, degerli metalleriniz için kantar getirerek yernde tartıp almaktayız,

etilerde yaşamak bir ayrıcalıktır.atasehir belediyesi acıldı.diş hastanesi bir cok faliyetle yeniledi kendini güzel atasehirimiz.bizler cok uzun yıllardır etilerliyiz.burada yaşamaktanda mutluluk duyuyoruz.

Atasehır 1972 yılında ormanlık bır alandı ayıların yasadı atların dahı yayılmaya gelmedıgı bır semtımızdı atasehır ormanlık alan olarak bılınen bır semtımızdı atasehırde acılan yedıtepe unıversıtesı kayısdag mahallesınde buyuk bır canlılık ve nufus artısı saglamıstır esnafların yuzunu gulduren ogrencıler atasehırın ekonomısıne buyuk katkı saglayan yedıtepe unıversıtesı atasehıre canlılık getırmıstır

Atasehır hurdacı olarak bızler atasehırı cok sevıyoruz beledıyenın yapılmasıyla ılgı ceken atasehırden cok memnunuz botonık carsısı olsun novoda palandyum avmlerın olusuylada dıkkat cekıp ılgı odagı olmustur.